Premier League

Kvízy o Premier League vám pomohou procvičit znalosti o historii soutěže, rekordech i aktuálním dění. Zaměříme se také na podkategorie Players a Clubs, abyste si ověřili přehled o hvězdách i týmech. Ideální pro fanoušky, kteří chtějí mít jasno v detailech.

6 kvízů
2 témata

Podkategorie

Kvízy

Hráči Premier League podle národnosti

Hráči Premier League podle národnosti

Otestujte si své znalosti o fotbalistech Premier League a zemích, které reprezentují. Spojíte hráče s jejich národností napříč různými obdobími, kluby a úrovněmi slávy. Skvělé pro zlepšení vaší paměti na kádry, přestupy a mezinárodní povolání.

2,373
Hrát nyní
Kluby Premier League podle domácího stadionu

Kluby Premier League podle domácího stadionu

Přiřaďte kluby Premier League k jejich domácím stadionům v této výzvě s názvy stadionů. Od ikonických arén po novější stavby, otestujete, jak dobře spojujete týmy s místy, kde hrají. Smíšená obtížnost udržuje zábavu pro příležitostné fanoušky a solidní trénink pro pravidelné účastníky kvízů.

4,460
Hrát nyní
Vítězové ocenění Premier League: PFA a FWA

Vítězové ocenění Premier League: PFA a FWA

Otestujte si své znalosti historie ocenění Premier League tím, že přiřadíte hráče k oceněním PFA a FWA. Tento kvíz s různou obtížností zahrnuje ikonické vítěze a několik obtížnějších sezón. Vyberte si preferovaný počet otázek a obtížnost, a poté hrajte svým vlastním tempem bez časového limitu.

3,217
Hrát nyní
Nejlepší střelci Premier League podle sezóny

Nejlepší střelci Premier League podle sezóny

Otestujte si svou paměť na vítěze Zlaté kopačky Premier League sezónu po sezóně. Každá otázka vás vyzve, abyste přiřadili kampaň k jejímu nejlepšímu střelci, míchající ikonické legendy s několika snadno přehlédnutelnými překvapeními. Vyberte si preferovanou obtížnost a počet otázek, a pak zjistěte, kolik sezón dokážete uhodnout v řadě.

5,375
Hrát nyní
Kluby Premier League podle roku založení

Kluby Premier League podle roku založení

Otestujte si své znalosti historie klubů Premier League tím, že přiřadíte týmy k jejich zakládacím rokům. S různorodou obtížností uvidíte slavné giganty i méně známé původy. Vyberte si preferovaný počet otázek a obtížnost, a pak hrajte svým vlastním tempem—není zde žádný časový limit.

3,022
Hrát nyní
Kluby Premier League: přezdívky a jejich původ

Kluby Premier League: přezdívky a jejich původ

Otestujte, jak dobře znáte přezdívky klubů Premier League – a příběhy, které za nimi stojí. Od historických barev dresů po místní průmysly a legendy stadionů, tento kvíz míchá rychlé rozpoznání s hlubšími původy. Vyberte si preferovanou obtížnost a počet otázek, a pak zjistěte, které přezdívky můžete s jistotou přiřadit.

1,250
Hrát nyní

Co tu najdete

  • Kurátorsky vybrané kvízy zaměřené na Premier League
  • Rozpětí obtížnosti od lehké po těžkou
  • Náhodné otázky s okamžitou zpětnou vazbou
  • Kvízy, které můžete opakovat a porovnávat v žebříčku
Prohlédnout všechny kvízy

FAQ kategorie

Kolik kvízů o Premier League tu najdu?

V kategorii Premier League je 6 kvízů s celkem 426 otázkami.

Jaká témata kvízy Premier League pokrývají?

Témata jsou rozdělená do podkategorií Players a Clubs: hráči, kluby, historie, sezóny, rekordy, přestupy a zajímavosti. Celkem 6 kvízů a 426 otázek.

Jaký je formát kvízů v této kategorii?

Jde o kvízy s výběrem odpovědi, typicky ze 4 možností, bez časového limitu. V kategorii je 6 kvízů a 426 otázek.

Pro koho jsou kvízy Premier League vhodné?

Pro fanoušky i znalce: od základů o klubech a hráčích až po detaily o rekordech a sezónách. K dispozici je 6 kvízů (426 otázek).

Další zajímavosti

O čem je kategorie Premier League

Premier League je nejvyšší anglická fotbalová soutěž a patří k nejsledovanějším ligám na světě. V této kategorii si ověříte přehled o týmech, hráčích, sezónách i ikonických momentech.

Jak kvízy fungují

Každá otázka má 4 možnosti odpovědi a není zde časový limit, takže můžete přemýšlet v klidu. Podkategorie Players a Clubs vám pomohou zaměřit se buď na osobnosti, nebo na jednotlivé kluby.

Zajímavosti, které se hodí znát

Premier League vznikla v roce 1992 a od té doby výrazně změnila ekonomiku i popularitu anglického fotbalu. Typické jsou nabité stadiony, intenzivní tempo hry a časté překvapivé výsledky.

  • Premier League se hraje od roku 1992 jako samostatná soutěž
  • V jedné sezóně hraje každý tým 38 zápasů
  • Body: 3 za výhru, 1 za remízu, 0 za prohru
  • Soutěž je známá vysokou vyrovnaností a dramatickými závěry
  • Témata kvízů často zahrnují rekordy, legendy a klubové přezdívky